Zapraszamy do udziału w programie partnerskim Skąpca wynagrodzenie otrzymujemy za przekierowanie wartościowych użytkowników do sklepów współpracujących ze Skąpcem.
Programy partnerskie - zarabianie w skąpcu

Skąpiec ciekawy Program Partnerski

Partnerzy współpracujący z serwisem Skąpiec uzyskują aż 80% od każdej złotówki jaką zarobi dzięki nam portal Skapiec,

Jednocześnie Internauta, Polecony z naszej strony zostaje przypisany do naszego identyfikatora i przez kilka miesięcy będzie zapewniał nam zyski ze swoich transakcji w Skąpcu.

Rejestracja i uczestnictwo w systemie Skąpiec są darmowe! Partnerzy uzyskują dostęp do narzędzi niezbędnych przy uruchomieniu programu. Po rejestracji w programie Partner otrzymuje dostęp do Panelu, w którym znajduje się bogata oferta form reklamowych które można umieścić na stronie oraz szczegółowe statystyki, dzięki którym na bieżąco można kontrolować swoje zarobki.

Dostępne narzędzia reklamowe:

  • Linki tekstowe, które w dowolny sposób można wkomponować w treść naszej strony internetowej, poniżej przykładowe linki:
  • Telefony komórkowe

    Porównanie cen produktów

  • Banery reklamowe dostępne w różnych rozmiarach. Przykład poniżej baner kwadratowy oraz po prawej stronie baner pionowy:
  • Widgety będące prezentacją wybranych przedmiotów lub grup produktów:
  • Reklamy kontekstowe, które działają na najpopularniejszych serwisach np. Forum PHPBB, vBulletin, IPB.
  • Strony produktowe dające możliwość stworzenia katalogu produktów za pomocą widget, które prezentują gotowy widok strony produktu. Widget przedstawia fotografię produktu, przedział cen, ilość dostępnych sklepów z produktem, aktualne opinie. Przy tworzeniu katalogu możemy wybrać dowolne produkty.
  • Pasaż Porduktowy, który jest gotowym serwisem zawierającym prezentację produktów dostępnych na stronach Skapiec. Pasaże udostępnione są w ośmiu kategoriach: Komputery, Sport, AGD RTV, Uroda, Ogród, Odzież, Apteka.

Po uzyskaniu minimalnej kwoty wypłaty, która obecnie wynosi 100zł, wysyłamy do Skąpca niezbędne dokumenty (w zależności od tego czy Partner zarejestrowany jest jako firma czy osoba fizyczna) razem z pierwszym rachunkiem lub fakturą.Skąpiec Zapisz się


Admin Login

Login 
Password